Tipy 

Ideální dárek pro běžce

Rate this post

Vánoce se blíží mílovými kroky.  V televizi už nějakou dobu běží sváteční reklamy a regály v obchodech zaplnily sváteční ozdoby a koule, v některých městech už postavili první sněhuláky. Je to ideální období, pro zamýšlení se nad koupí dárku. Co koupit běžci, aby měl z toho radost? Připravili jsme seznam 8 nabídek, které by měl ocenit každý běžec.

Sada příslušenství

Není třeba kupovat hotové sady, protože sestavu příslušenství si můžete sestavit sami. V takové sadě stojí za to brát v potaz předměty, které zrovna dané osobě chybí a které se jí při pravidelném tréninku určitě hodí. V balíčku se mohou objevit třeba teplé rukavice a čepice, aby bylo běhání v chladném počasí příjemnější. Do dárkového balíčku můžete přidat i doplňky, které pomohou dodat organismu nezbytné mikroelementy.

Tréninkový plán

Překvapení v podobě  individuální spolupráce s profesionálním trenérem se bude našemu blízkému běžci určitě líbit, obzvláště pokud je to záčatečník a nezná zatím všechny taje běhání. Tréninkový plán můžete koupit na měsíc nebo déle v závislosti na možnostech a potřebách dané osoby. Takto jí zajistíme odborné rady a tréninky, díky kterým si může vylepšit svoji fyzickou kondici.

Sportovní hodinky

Sportovní hodinky nejsou sice při běhání to nejdůležitější, ale mohou se hodit. Současně nabízené modely jsou kombinace tradičních hodinek, pulsometru a GPS. Tato miniaplikace umožní běžci sledovat trénink a sledovat svoje výsledky. Umožní srovnávat časy jednotlivých tréninků, počet spálených kalorií a překonaných kilometrů. Jedinou vadou tohoto zařízení může být pro někoho jeho cena, protože začíná na několika tisících korun.

Bezdrátová běžecká sluchátka

Mnozí běžci při tréninku rádi poslouchají svoje oblíbené skladby. Hudba u nich podporuje relaxaci a běh se tím stává příjemnější. Proto se bezdrátová běžecká sluchátka mohou ukázat skvělým dárkem pro běžce, kteří milují hudbu. Takto se vyhnou zamotaným kabelům, což je častý problém u běžných sluchátek.

Kniha

Nabídka z nízkorozpočtové kategorie. V knihkupectvích najdete spousty knížek s běžeckou tématikou, takže je z čeho vybírat. Nejlepší je volit četbu, která je nejbližší specifice tréninku daného běžce. Můžete se také rozhodnout pro knihu, z které se vaše blízká osoba naučí o běhání něco nového. Pokud jde o běžce začátečníka, můžete zvolit třeba knihu „Běhání pro začátečníky“. Ta mu pomůže překonat počáteční těžkosti, se kterými se začátečníci často potýkají.

Před koupí takového dárku je především dobré zjistit, zda náš přítel už ve své knihovničce tento titul náhodou  nemá.

Kompresní ponožky

Další dárek, který příliš nezatíží Vaši peněženku. Kompresní ponožky jsou doplněk, který vykouzlí úsměv na tváři každého běžce. Je to však volba jen pro blízké, protože je potřeba znát přesnou velikost chodidla a obvod lýtka.

Věšáček na medaile

Zajímavá nabídka dárku pro běžce, kteří se účastní běžeckých závodů, dosahují skvělých výsledků a mohou se pochlubit získánými medailemi. Tento věšáček můžete koupit za méně než 600Kc. Alternativou k této volbě může být hezká krabička, do které si běžec uloží medaile nebo jiné památky ze závodů.

Dárkový poukaz

Tohle je nejlepší varianta v případě, když nemáte opravdu žádný nápad na konkrétní dárek nebo když máte obavu, že koupíte něco nevhodného. Dárkový poukaz umožní běžci koupit si ve sportovním obchodu to, co nejvíce potřebuje. Možná touží po nových běžeckých botách, které mu nemůžete pořídit bez vyzkoušení. A právě díky Vašemu poukazu si bude moct tento sen splnit.

Related posts

Leave a Comment

Starší příspěvky:
Jak začít běhat?

Nový rok, jaro, 100 dnů do začátku léta nebo první den dalšího měsíce – takové termíny si rezervujeme pro začátek...

Zavřít